Sergey Oboguev (oboguev) wrote,
Sergey Oboguev
oboguev

Почитал пана Корчинского, прослезился.

Избранное:
Вчора обговорювали з хлопцями нову суїцидну хвилю.
Десь раз на два тижні хтось у Києві стрибає під поїзд метро. А в Штатах — розстрілює однокласників або випадкових перехожих, і вже тоді стріляє в себе.
Американці — велика нація — облаштовують все як остання свято, в дусі отців-засновників, з бажанням хоч в останні хвилини життя відчути себе надлюдиною.
Наші — лізуть під землю, де тонелі метро і каналізаційні труби. І вибирають метро по асоціації з каналізацією. З багна походиш і в багно повернешся. Заплатити 50 копійок, поштовхатися з пасажирами (з тисячами “ніхто”) і в останню секунду відчути себе ніким.
Україна на вірному шляху. Єдиним справжнім предметом нашої політики є газ - щось майже безтілесне й тому коштовне. Коли нарешті кляті євромоскалі збудують трубопроводи в обхід нас, нам залишиться чистий дух - нематеріальне й тому безцінне.
Поза жартами: політика має перейматися ідеалами, а не барелями, еонами, а не кубометрами. Наші вчителі американці переймаються лише великими абстракціями: індексами, демократією, неграми... і від голоду не вмирають. Екзистенція руліт. Алілуйя!
Починай з малого: не можеш вбити албанця в Косово, тоді вбий албанця в собі.
Японці - великий народ і були цілком гідні тієї великої штуки яку на них скинув інший великий народ - американці. Амінь.
Співчувати сербам, вчитися в албанців.
Оце замість НАТО може вступили б краще в Алькаїду: і дешевше і понт майже той самий?
Російська Православна Церква підтримувалася державою, яка позиціонувала себе, як православна монархія. Сотні тисяч церковних приміщень, потужна система церковної освіти, обов"язкові уроки закону Божого, неймовірні багатства в розпорядженні кліру, ідеальні можливості впливати на суспільство, виховувати його.
У 1917 році це суспільство палко підтримало революцію здійснену атеїстами, семінаристи з натхненням заходилися спалювати церкви та вішати священників, майже ніхто не кинувся захищати віру православну. Дехто в громадянській війні висував гасла загальноправославного змісту, але лише як не основні і швидше як ознаку власної консервативності. Вся робота православ"я яка велася протягом століть виявилася не ефективною, не правильною, порочною.
Нині церква прагне відродити православ"я саме дореволюційного зразка. Замість того, щоб відроджувати "парадігму" сімнадцятого століття.
Деякі проблеми не тільки в рос. православ"я, але у Православ"я взагалі. Як ви гадаєте, чому Сербська Церква не закликала вірних взяти зброю, повалити компрадорський уряд, та захистити православні святині в Косово, розпочати війну за віру? Бо нема там жодних вірних. Ніхто не відгукнеться. Отже сербська церква цілком може оголошувати самоліквідацію, що давно мала б зробити російська, українська та решта православних церков.
Православ"я треба починати з початку. "наш Бог вміє виходити з могили".
Існує кілька середньовічних версій щодо вибору віри хазарами. Мені найбільш вірогідною здається ця: запросивши до себе християнина, мусульманина та юдея, каган вирішив бесідувати з кожним окремо. Він спитав християнина що гірше іслам чи юдаїзм. Той відпровів, що іслам безперечно гірше, бо з юдеями у нас принаймні є спільні книги. Тоді каган запитав у мусульманина що гірше християнство чи юдаїзм. Мусульманин відповів, що християнство очевидно гірше, бо юдеї хоча б не чинять такого воєнного спротиву. А юдей сказав, що християнство та іслам однаково погані. Таким чином, два голоси було за те що юдаїзм кращій за іслам, два голоси за те що юдаїзм кращій за християнство і лише по одному голосу за те що християнство краще за юдаїзм і за те що іслам кращій за юдаїзм. Виходячі з раціональних міркувань каган вибрав юдаїзм.
Отож ніколи не треба вибирати раціонально.
Ландшафт визначає характер народів, які в цей ландшафт потрапляють. Ще в десятому столітті Ал-Мукаддасі писав про теперішню Росію: ...що стосується Хазарії, то це обширний округ за Каспійським морем. Бруд непролазний, багато овець, меду та іудеїв.
Ну добре, моя свобода закинчуеться там де починаеться свобода иншого. Але ж цих инших 6000000000 ! И з кожним днем вона закинчуеться все ближче.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments