Sergey Oboguev (oboguev) wrote,
Sergey Oboguev
oboguev

Г.Москаль назвав три версії, хто міг стріляти на Майдані

КИЇВ. 6 травня. УНН. Серед трьох версій слідства щодо того, хто стріляв на Майдані, найбільш вірогідною є та, що це була агентура, завербована у громадські організації і політичні партії Службою безпеки України. Про це сьогодні після чергового засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо вбивств на Майдані під час масових мітингів та протестів сказав її голова Геннадій Москаль, передає кореспондент УНН.

“Найбільш вірогідна версія – агентура з числа, яка була завербована у громадські організації і політичні партії Службою безпеки України”, - сказав він, додавши, що вони були одягнути в майданівську форму.

За словами Г.Москаля, перший їх постріл був в бік міліції.

Як повідомлялося, сьогодні Г.Москаль озвучив три версії того, хто міг стріляти. Перша - агентура МВС, СБУ, переодягнені у майданівців. Друга - штатні оперативні працівники СБУ чи МВС, які могли бути одягнені по-різному. Третя - ряд громадських організацій, які вийшли з-під контролю.

Причетність представників Росії до вбивств на Майдані поки що не розглядається – ТСК

КИЇВ. 6 травня. УНН. Версія щодо причетності Росії у масових вбивствах на Майдані Незалежності під час акцій протестів поки що не розглядається. Про це сьогодні після чергового засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо вбивств на Майдані під час масових мітингів та протестів сказав її голова Геннадій Москаль, передає кореспондент УНН.

"Російський слід… Поки що комісія таких матеріалів немає", - сказав він.

Як повідомлялося, сьогодні Г.Москаль озвучив три версії того, хто міг стріляти н Майдані. Перша - агентура МВС, СБУ, переодягнені у майданівців. Друга - штатні оперативні працівники СБУ чи МВС, які могли бути одягнені по-різному. Третя - ряд громадських організацій, які вийшли з-під контролю.

* * *

Характерно, что как раз наиболее вероятные версии:
- неправительственные снайперы нанятые заказавшими переворот олигархами
- правительственные служащие нанятые заказавшими переворот олигархами или (ассоциированными с ними) противниками Януковича в СБУ
украинской комиссией заведомо не рассматриваются.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments