Sergey Oboguev (oboguev) wrote,
Sergey Oboguev
oboguev

Житие украинской державы

Originally posted by colonelcassad at Житие украинской державы
@: Микола Галичанець
Назва: Українська нація: Походження і життя української нації з найдавніших часів до ХІ століття
Рік видання: 2005
Сторінок: 368
Мова: українська

У книзі подано походження та життя української нації від її утворення 40 тисяч років тому і до ХІ століття н. е. Автор висвітлює той період розвитку українського народу, що його забороняли описувати московські колонізатори. Пишучи за нас нашу історію, вони “відрубали” історичні корені нації, чим знівечили тяглість її походження, розвитку і життя. А “історію” її почали з ІХ ст. н. е. – від князювання Олега ІІ Українського. У книзі вміщено унікальні матеріали, що їх досі в історії нації не публікували або друкували мало та розрізнено. Але це не історія нації, як може здатися на перший погляд, а лише краєзнавчі веди (знання) автора. Тому книжка буде добрим помічником саме для осягнення походження і життя української нації з найдавніших часів. Для широкого загалу читачів. При вивченні історії в школах та вузах може бути використана як книга для додаткового читання.
При вивченні історії в школах та вузах може бути використана як книга для додаткового читання.


А потом люди удивляются кастрюлям на головах и упоротым на майданах, когда такими опусами пару десятков лет потчевали украинскую молодежь. В итоге воспитали целое поколение с аномально высоким количеством неадекватных людей.
У нас в стране тоже такого треша хватает, но на Украине он имел системообразующий характер начиная с приснопамятного учебника Субтельного завезенного в украинские школы из Канады.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments